Babych architects

Юрій Іванович Бабич та Віктор Андрійович Ющенко. Президент України вручає Державну премію України в галузі архітектури

Творча архітектурна майстерня "Бабич" - динамічний колектив, що працює в різних напрямках проектування - індивідуальні та багатоповерхові житлові будинки, промислові об'єкти, комплекси відпочинку, кафе, торговельні комплекси, культові, та інші громадські споруди. У складі майстерні також існують секції ландшафтного проектування та дизайну інтер'єрів.

У творчій майстерні під керівництвом архітектора Юрія Бабича працюють досвідчені, висококваліфіковані спеціалісти, молоді архітектори та інженери. Провідні архітектори є членами Національної спілки архітекторів України.

Архітектор Юрій Іванович Бабич народився 2 лютого 1957 року в місті Збараж Тернопільської області. У 1981 році закінчив архітектурний факультет Київського інженерно-будівельного інституту.

Член Національної спілки архітекторів України. Лауреат Державної премії України в галузі архітектури 2007 за архітектуру храмового комплексу з ландшафтним парком у селі Буки Сквирського району Київської області. Неодноразовий лауреат Всеукраїнських конкурсів на кращий архітектурний твір (1997, 2001, 2003, 2004, 2005). Лауреат першої премії конкурсу "Стиль. Бездоганність. Краса ".


РУСENG